לוגו דיגיטל פרטנרס

סליחה, על שיטת היוניקורן הצעד הבא המתכון להצלחה העל חלל המצפן האלפא ביז המטא דיל המאסטר זן הסמארט קוברה הדיפנדר המגה שילד המרקטינג קינג הטרגט אותה

שתכניס לך מיליונים כבר שמעת?!

אז שמעת… אבל עם שמות נוצצים ופתרונות בינוניים לא באמת הולכים למכולת…
רוצה לממש את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך? 

על הכיפאק!
אחד ממנועי הצמיחה של כל העסקים בישראל זה שיווק, הבעיה היא שרוב בעלי העסקים לא יודעים לשווק את עצמם כמו שצריך. גם כאשר כבר פונים לסוכנויות מדיה או קמפיינרים הם לא ממש יודעים בדיוק מה לבקש ואיך לשווק בצורה נכונה.

בדיוק לשם כך, הצוות שלנו ישמח לתאם לך פגישה לניתוח, אפיון ובניית אסטרטגיית שיווק מותאמת ספציפית לעסק שלך. בפגישה נכתוב תוכנית פרקטית, מעשית בה תבינו שלב אחר שלב, איזה פעולות שיווקיות יש לעשות בעסק על מנת לגייס לקוחות איכותיים ומשלמים.

"הרבה פעמים אנשים לא יודעים מה הם רוצים, עד שאתה מראה להם את זה״

- סטיב ג׳ובס

מי אנחנו ואיך ל#@!*$ל אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו?

עם יד על הלב, נכון שנמאס לך מהבטחות חלולות וכסף שנשרף כמו קרשים בל״ג בעומר? אנחנו יודעים שכן! המשימה שעומדת לנגד עינינו היא להשתיק את רעשי הרקע המטרידים ובזבוזי הכספים ולהציע תמיכה אמיתית וליווי לבעלי עסקים כמוך. עם הניסיון שלנו בבניית אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות, נעזור לך לפתח את החזון, הערכים ונבנה עבורך תכנית מעשית וברת ביצוע למימוש הפוטנציאל האמיתי של העסק!

נאמר כבר הכל… ואין לך מה לעשות עם זה

אנחנו יודעים שכבר ראית הכל: מנטורים, יועצים, קורסים, וובינרים והרצאות. בכולם קיבלת עצות זהב, מוטיבציה. הכניסו לך הרבה רוח במפרשים כמו שאומרים. 

כולם אמרו לך מה צריך לעשות, אבל השאירו אותך תוהה איך להשיט את העסק שלך גם בימים שאין בהם רוח. אנחנו נעשה זאת ביחד עבורך, זאת בדיוק הסיבה שאנחנו חייבים להיפגש!

המתפרה של עולם הדיגיטל

עם רקורד של 10 שנים, אנחנו יכולים בוודאות לכתוב שאנחנו לוקחים עסקים והופכים אותם למותגים! לאחר פגישה קצרה, אנחנו ננתח, נזהה הזדמנויות לצמיחה ונתכנן לעסק שלך אסטרטגיית פעולה שתפורה בדיוק למידותיו. עם תמיכה והכוונה לאורך כל הדרך וללא עוד הבטחות ריקות מתוכן או נוסחאות ״אברא קדברא״, אלא פתרונות אותנטיים, יצירתיים ומותאמים אישית.

לא 360, לא הוליסטי, לא קורת גג אחת ולא סנדלים.

קשה לנו עם ההגדרות האלו. כי נכון, הסוכנות שלנו מצטיינת במתן מגוון מקיף של שירותים, הניתנים על ידי צוותים ייעודיים של מומחים. אבל כל מחלקה מתפקדת כמו סוכנות עצמאית, מה שמבטיח תוצאות ברמה הגבוהה ביותר. המחלקות שלנו מתמחות במיתוג, עיצוב, שיווק, פרסום, יצירת תוכן, בניית אתרים ותוכניות שיווק חדשניות ופורצות דרך במרחב הדיגיטלי. 

לקחת אחריות על העתיד של העסק עם פתרונות בתפירה אישית

אנחנו מבינים אותך. את האתגרים של התחרות המשוגעת, את ההתפתחות הטכנולוגית שמתגברת בקצב מסחרר ואת האוקיינוס האדום שכולנו שוחים בו. זאת בדיוק הסיבה שאנחנו לא מוכרים ״שיטות״ או ״נוסחאות״ לכל המרבה במחיר, אלא מציעים פתרונות שנועדו ספציפית לצרכיו הייחודיים של העסק שלך בהתמודדות עם האתגרים הללו.

לרובם אפילו לא שילמנו שיגידו את זה…

האם ישחק לך המזל?

אנחנו מציעים לך עכשיו כל הטוב הזה 
אממה? מההצעה המדהימה שלנו יוכלו ליהנות רק 12 הנרשמים הראשונים שישריינו פגישה.
וזה למה? אנחנו שמחים ששאלת! אז ככה:

א. אנחנו לא פס ייצור (לא שיטה או נוסחה כבר אמרנו?):
יש פה הרבה עבודה ואנחנו רוצים לתת הכל בשביל כל אחד ואחת.

ב. כי זו היא תחילתה של ידידות מופלאה:
מנטור שאנחנו ממש, אבל ממש מעריכים אומר: ״אני לא סוגר עסקאות, אני פותח מערכות יחסים״.
אימצנו!

אה כן, אלו חלק מהמותגים שזכינו להוביל להצלחה

השלב של הטעימות לפני שמתחתנים…

רק ככה על קצה המזלג? הנה חלק ממה שייצא לך מהפגישה שלנו:

1

חזון וערכים: אבני היסוד של כל עסק (ואדם אם תשאלו אותנו), בלעדיהם לעסק אין יסודות איתנים להחזיק מעמד. בלעדיהם אי אפשר ליצור חיבור עם קהל היעד שלך.

2

דיוק של קהל היעד: איך שלא נהפוך את זה, אי אפשר לשווק לנחש נעליים. אם לא נדע מול מי אנחנו עומדים, מה הכאבים שלהם ואיזה פיתרון יש לנו להציע, זה פשוט לא יעבוד.

3

אסטרטגיית פרסום ושיווק: אוקי, הגדרנו את כל הכלים. מודעות מנוסחות ומעוצבות מדהים תקציב לפרסם קמפיין עוצר נשימה… אבל, מתי לפרסם? איך לפרסם ואיפה? אלו שיקולים שיכולים להפוך את כל הקרנבל לסקנדל.
מה, לא חבל?

וזה רק על קצה המזלג, כן? יש עוד כמה דברים שאנחנו שומרים לעצמנו, אנחנו מאמינים שתמיד צריך להשאיר קלף אחד קרוב לחזה, אחרת איפה כל הכיף?
רוצה שנגלה לך? האסטרטגיה שתשנה לך את העסק נמצאת פה, ממש מעבר לכפתור הזה…

נַיְס טוּ מִיט יוּ, אני יניב שרון

אני דווקא אוהב ששואלים אותי למה הקמתי את Digital Partners כי יש לי אחלה סיפור לספר…

הכל התחיל כשיום אחד הבנתי שאני, יניב, יכול לשלב את שתי האהבות הגדולות שלי: עולם התכנות והקוד ועולם הפרסום, המיתוג והשיווק ולעזור לעסקים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

כבוגר ממר״ם במשך שנים עבדתי כמהנדס תוכנה, מוביל פרויקטים מורכבים של פיתוח אפליקציות בחברת הייטק מובילה. אבל הרגשתי שמשהו חסר לי. עד שיום אחד, אשתי ביקשה ממני שאעזור לחברה במצוקה כלכלית. בעלה היה מובטל והיא היתה צלמת שניסתה בכל כוחה להביא פרנסה הביתה.

קראו עוד

ישר התגייסתי למשימה ו״גייסתי״ עוד חבר, מעצב גרפי מדהים. ביחד בנינו לה אתר יפיפה, ובעזרת תהליך מיתוג מינימליסטי, הצלחנו להטיס את העסק של למחוזות שבדמיונות הכי פרועים שלה היא לא שיערה שתגיע אליהם. החיים שלה ושל משפחתה השתנו מן הקצה אל הקצה בזמן קצר.

בום! למזלי, באותו הרגע גם מצאתי את מה שבעלי עסקים רבים מתקשים למצוא אם בכלל הם מוצאים. וזה את ה-למה שלי. הבנתי שעל ידי ייעוץ, מיתוג, שיווק ופרסום, אני יכול לעזור לעסקים לשבור שיאים, אבל בעיקר, אני יכול לשנות את חייהם של בעלי העסקים. הצלחה עסקית משפיעה על כל מעגלי החיים והמשפחה של בעל העסק. הבנתי שכתיבת אלגוריתמים וקוד זה תענוג אינטלקטואלי עבורי, אבל הסיפוק והשליחות שלי היא בפיתוח עסקי והגדלת הרווחים. זה ה-למה שלי, וככה נולדה קבוצת Digital Partners.

עם ה-למה הזה אנחנו גם מתחילים את העבודה מול הלקוחות שלנו. אנחנו עובדים באופן צמוד עם כל בעל ובעלת עסק בשביל להבין מה מייחד אותם ולתפור להם חליפת שירותים בהתאמה לנסיבות והצרכים הספציפיים של העסק שלהם. הגישה שלנו כולה עוסקת בקריאייטיביות, אמינות (אישית ומקצועית) ומצוינות וכולנו בקבוצה מחויבים לספק את התוצאות הטובות ביותר למען הלקוחות שלנו.

איך אנחנו עושים את זה? אנחנו מספקים לעסקים את כל הכלים שהם צריכים על מנת להשיג את היעדים ולכבוש את המטרות שלהם. בין אם זה בנייה ועיצוב של אתר מהמם, תכנון אסטרטגיית מיתוג או השקת קמפיין דיגיטלי, יש לנו את הניסיון והמיומנות לתת ללקוחות פתרונות שהם בכלל לא היו מודעים לקיומם לפני שהתחלנו לעבוד ביחד.

ומה בשורה התחתונה?
יש לנו משימה אחת לנגד עינינו: לעזור לעסקים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. שבתכל׳ס? זה לשנות לטובה את החיים של הבעלים שלהם. על ידי התמקדות ב-״למה״, אנחנו עוזרים להם לחשוב בגדול, מחוץ לארגז ולעוף איתנו למעלה וקדימה. טיל, לא?

אז אם אתה מבין שאתה בעצם חייב לקחת את העסק שלך ולהעיף אותו למעלה (וקדימה 😉 יש לנו על מה לדבר! בלחיצה על הכפתור פה למטה זה המקום להתקדם ולתאם פגישת יעוץ פרקטית. כזאת שאשכרה גם תגרום לך לצאת עם תובנות ותוכנית פעולה.

השאירו פרטים לתיאום פגישת איפיון ואסטרטגיה

דילוג לתוכן