פרסום בלינקדאין

עם כל הכבוד לפייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ושאר ירקות, כשמדובר על קידום של העסק שלנו כמקום עבודה ועל האפשרות ליצור שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, לינקדאין היא בלי ספק הפלטפורמה החשובה ביותר היום וזה לא מפתיע שיותר ויותר בעלי עסקים ושכירים בישראל מצטרפים אליה מדי יום. 

אם אתם עדיין לא מכירים אז אפשר לומר שמדובר בפלטפורמה שהכי קרובה לפייסבוק לעסקים. המשתמשים הם עובדים עצמאיים או שכירים והיא מאפשרת לגייס עובדים (ולמצוא עבודה מהצד השני), להכיר עסקים רלוונטיים וליצור שיתופי פעולה, להגדיל את מאגר הלקוחות שלנו ולהציע שירותי B2B.

יש בישראל לא מעט עסקים שיכולים להרוויח המון מפרסום וניהול מקצועי ויעיל בפלטפורמה ומה שמצחיק זה שהרבה אנשים בכלל לא מודעים אליה. מומחי הפרסום בלינקדאין כאן בדיגיטל פרטנרס יודעים להפיק ממנה את המקסימום ולנצל את האפשרויות השונות לטובת ההצלחה העסקית שלכם. תרגישו חופשי לפנות אלינו אם זה מעניין אתכם ואתם רוצים לשמוע עוד.   

פרסום בלינקדאין - למה זה כל כך משתלם?

בראש ובראשונה בגלל קהל היעד. כלומר, לא משתמשי קצה, אלא נציגי עסקים ועובדים בארגונים שונים. כמובן שהפלטפורמה כולה מוכוונת לכך ומאפשרת להציג את היבטים שונים של העסק, לאתר עובדים על פי דרישות ולייצר שיתופי פעולה עסקיים.

  • דרך לינקדאין ניתן לפנות באופן ישיר לבכירים במשק ולהגיע ישירות אל אנשי מפתח בתעשיות שונות. 
  • הלכה למעשה – מאגר של לקוחות עסקיים איכותיים עם אפשרויות פילוח ומיקוד מתקדמות. 
  • מגוון אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה עסקיים, הרחבת המעגל העסקי. 
  • ללא חשיפת החיים האישיים של המשתמש. לינקדאין היא פלטפורמה מוכוונת עבודה והדגש הוא על ניסיון מקצועי, אין צורך לחשוף פרטים מהחיים האישיים.

    בסופו של דבר, בלינקדאין תוכלו למצוא את כל החברות הגדולות מישראל ומחו״ל עם למעלה מ-500 מיליון משתמשים ברחבי העולם. זוהי אחת הזירות החברתיות החשובות ביותר (אם לא החשובה מכולן) של עולם עסקים ומי שעדיין לא שם כנראה מפסיד לא מעט הזדמנויות.

קידום בלינקדאין - איך זה עובד?

בגדול אנחנו מדברים על שלושה אפיקים מרכזיים:

  • קידום אורגני: כלומר ניהול שוטף של העמוד. הדגש הוא על אופטימיזציה על בסיס קבוע, הגדלת התפוצה, שיפור האינטרקציות עם משתמשים וכן הלאה. בין הכלים העומדים לרשותינו: כתיבה ועריכה של ביו מדויק, יצירת תמונת פרופיל מקצועית שמושכת את העין, שימוש בתגיות ועוד. 
  • קידום ממומן: אפיק מעולה למי שרוצה לחפש לקוחות דרך לינקדאין. הפרסום נעשה דרך מערכת הניהול החכמה שנחשבת לאחת הטובות והנוחות כיום ומאפשרת לפלח את הקהל ולסנן דרך הפרטים הכי קטנים ולהגיע כך ללקוחות הנישתיים ביותר. ניתן ליצור סוגים שונים של מודעות ממומנות – הודעה אישית, פיד, סטורי ועוד. 
  • קידום אוטומציה: אוטומוציה היא העתיד וזה נכון לגמרי גם לגבי לינקדאין. ניתן ליצור לא מעט בוטים ותהליכי אוטומציה שיעזרו בקידום השוטף.

מודעות לקמפיינים

האם לינקדאין זו פלטפורמה שמתאימה לכולם?

לינקדאין היא פלטפורמה שמתאימה לבעלי עסקים, פרילנסרים ועובדים שכירים שמחפשים ממשק נוח ומקצועי מול עסקים אחרים. היא מושלמת עבור עסקים שמספקים שירותים או מוצרים לעסקים אחרים, מעולה למעסיקים שמחפשים על בסיס קבוע עובדים איכותיים לעסק וטובה גם לשכירים או פרילנסרים שמחפשים אתגרים מקצועיים חדשים. על הדרך המשתמשים בה נהנים מכל היתרונות של רשת חברתית עם חיזוק המותג והגברת הנוכחות הדיגיטלית ברשת. 

עסקים קטנים שעובדים אך ורק מול לקוחות קצה פרטיים ולא מעוניינים בשיתופי פעולה עסקיים יכולים אולי לוותר עליה, אבל בגדול – כל עסק, פרילאנס או שכיר שרוצים להתקדם בתוך קהילת העסקים לגמרי ירוויחו מקידום וניהול שוטף של עמוד לינקדאין מקצועי. 

מה תקבלו אצלנו? 

אז כבר אמרנו שהיכרות מעמיקה עם הפלטפורמה היא הדבר החשוב ביותר לקידום ופרסום מוצלח וזה בדיוק מה שאנחנו מביאים לשולחן. לאחר בניית אסטרטגיה מדויקת וחידוד המטרות והיעדים (אגב, אם הגיע הזמן לתהליך מקיף מיתוג עסקי ומיתוג מעסיק אז לגמרי נשמח להתחיל אתכם מהיסוד), נקים את עמוד הלינקדאין כולל יצירת תמונות פרופיל וקאבר, סרטון פתיחה ללקוחות חדשים, אוטומציות לבקשות מעקב לעמוד העסקי, הוספת תגיות רלוונטיות, יצירת התוכן המילולי ועוד. מכאן, בהתאם לתקציב ולמטרות, נקים קמפיינים ממומנים לאחר מיקוד ופילוח של קהל היעד שלכם וניצור מודעות אטרקטיביות תוך מעקב מתמיד אחרי הביצועים. הניסיון שלנו מראה שכשעושים את זה נכון ובצורה עקבית, התוצאות לא מאחרות לבוא וזו דרך פשוט מצוינת לגייס לקוחות חדשים, למצוא עובדים מתאימים וליצור שיתופי פעולה עסקיים פורים. 

בקיצור – אם אתם עסק שפונה לעסקים אחרים, אל תוותרו על קידום וניהול איכותי של עמוד הלינקדאין שלכם. אנחנו מקווים שהצלחנו לשפוך קצת אור על הנושא החשוב ומכאן כל מה שנשאר זה להרים אלינו טלפון. מומחי הפרסום בלינקדאין של דיגיטלי פרטנרס ישמחו לעזור גם לכם להוציא את המקסימום מהפלטפורמה העסקית הגדולה והחשובה בעולם. 

נשמח להיפגש לקפה 🙂

דילוג לתוכן