עיצוב אתרים

עיצוב האתר בקוים של המיתוג העסקי (לוגו)

עיצוב האתר הוא אחד המרכיבים המרכזיים בבניית האתר כאשר הנראות שלו מתבססת על המיתוג הגרפי(לוגו) (במידה ואתם מתעניינים גם בתהליך מיתוג לעסק מומלץ לקרוא כאן). בנייה ועיצוב האתרים מתבסס על המיתוג הגרפי של כל עסק. מתוך המיתוג העסקי אנחנו גוזרים את סכמת הצבעים, הסגנון האופי והמסר שאנחנו רוצים שהאתר ישדר.

הסגנון יכול להיות שילוב של כל אחד מהדברים הבאים ועוד: מינימליסטי, מודרני, מחספס, טכנולוגי, הייטקיסטי, קלאסי, נקי, עשיר, מסורתי, רטרו, מאופק, מקצועי ועוד.

ממשק המשתמש (UI)

חלק מרכזי בעיצוב אתר בנוסף לנראות ולסגנון שהאתר משדר עיצוב האתר האחראי נראות הממשקים ובפרט ממשק המשתמש ( UI ) החלק בעיצוב שבה הגולש באינטראקציה עם האתר.

עיצוב חווית המשתמש (UX)

מרכיב נוסף מאוד חשוב באתר היא חווית משתמש ( UX). על מנת ליצור חווית משתמש מיטבית צריך להיות שיתוף פעולה בין בונה האתר (מתכנת) המעצב ומנהל השיווק. מנהל השיווק מגדיר את הצרכים שהם מתחלקים לשני משימות פונקציונאליות באחריות המתכנת והעיצוביות באחריות המעצב. צריכה להיות הלימה בין הפונקציונאליות לעיצוב. חוסר התאמה מייצרת דיסאוריינטציה של הגולש, הלימה בין השניים מייצרת זרימה טבעית של הגולש באתר.

צוות הסטודיו לבניית ועיצוב אתרים בדיגיטל פרטנרס

עיצוב ובניית אתר מקצועית חייבת צוות מקצועי שמתחיל במנהל השיווק שאחראי על ההובלה. מנהל השיווק אחראי על האפיון הכולל הבנת הצרכים של האתר בכל רמה פונקציונאלית, עיצובית, שיווקית. אחריו באים המעצב ומתכנת אתרים ואיש קידום אתרים שאחראי על אפיון המבנה ההיררכי של האתר. מנהל השיווק מנהל את כל התהליך בצמידות ללקוח בהבנת הצרכים של האתר בשרות הפעילות של העסק.

תן לנו להפוך את המותג שלך להצלחה דיגיטלית שמייצרת רווחים

לשיחת ייעוץ ללא עלות או התחייבות

עיצוב ומיתוג

אפיון ובניית אתרים

קידום אורגני SEO

קידום ממומן PPC

כתיבת תוכן

אחסון ותחזוקה